Zapisy na Światowe Dni Młodzieży

Opublikowano: 2015-06-30 22:51:05

Z myślą o uczestnikach, którzy nie zarejestrowali się w standardowym systemie rejestracyjnym od 1  lipca Komitet Organizacyjny uruchamia moduł rejestracji „Last Minute”.

„Last Minute” to uproszczona wersja dotychczasowej procedury rejestracji, przeznaczona szczególnie dla pojedynczych osób chcących wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie. Umożliwia rejestrację i wybór odpowiedniego rodzaju pakietu pielgrzyma zarówno dla grup do 150 osób, jak i dla pojedynczych pielgrzymów.

- W ostatnim czasie mamy bardzo wiele pytań, czy pojedyncze osoby, bądź rodziny czy grupy przyjaciół mogą także zarejestrować się na Światowe Dni Młodzieży. Moduł „Last Minute” jest dedykowany właśnie im – tłumaczy ks. Andrzej Wołpiuk, koordynator departamentu rejestracji. – Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze się nie zarejestrowali by zrobili to w systemie „Last Minute”. Zależy nam, by jak najwięcej pielgrzymów zarejestrowało się i w pełni wzięło udział w tym niezwykłym Święcie Młodych. 

Moduł „Last Minute” będzie otwarty do dn. 22 lipca. W odróżnieniu od działającego wcześniej modułu rejestracyjnego, składa się tylko z jednej fazy rejestracji, uproszczonej procedury i umożliwia płatność jedynie kartą kredytową (Visa, Maestro, MasterCard) wyłącznie w walucie euro.

- Rejestracja „Last Minute” obejmuje jedynie Wydarzenia Centralne w Krakowie – tłumaczy ks. Andrzej Wołpiuk. – Nie daje zatem możliwości uczestnictwa w Dniach w Diecezjach.

Rejestracja jest dostępna pod adresem: bezpośrednio - https://register.wyd.va/Welcome/?lang=pl lub poprzez stronę: http://www.krakow2016.com/pielgrzymi-informacje

 

Michał Kłosowski