Before ŚDM

Opublikowano: 2015-11-30 01:06:22

Impreza rozpoczęła się uroczystym polonezem oraz modlitwą w intencji Światowych Dni Młodzieży. Po niej p. Karina  nauczyła nas tańczyć walca angielskiego. Na zabawę przybyło 200 członków poznańskich duszpasterstw, dzięki czemu parkiet ani przez moment nie był pusty. Dzięki zaangażowaniu i pracy każdego z przybyłych gości nie brakowało nam ani jedzenia ani picia. Kreatywność osób, które same przygotowały maski została nagrodzona- niezależne jury wytypowało pięciu finalistów konkursu na najlepszą maskę a pozostali uczestnicy balu wybrali spośród nich trójkę zwycięzców. Naszą elastyczność i umiejętność współpracy sprawdził konkurs przechodzenia parami pod liną. Poza walcem mieliśmy też okazję podszlifować nasze umiejętności taneczne poprzez naukę tanga. Odpoczynek od szaleństw na parkiecie oferowały pełne smakołyków przygotowanych przez gości, stoliki. W dobrym towarzystwie czas szybko płynął. Ranek zastał nas sprzątających szkolne sale i korytarze, co dzięki pomocy wielu uczestników poszło sprawnie i dokładnie.

Dziękujemy wszystkim przybyłym, za zaangażowanie, otwartość i pomoc przy organizacji. Bez Waszych ciast, sałatek, przekąsek, napojów, pięknych, eleganckich strojów, masek, radości, energii i pracy nie osiągnęlibyśmy takiego efektu i atmosfery!

Mamy nadzieję, że każdy z gości dobrze się bawił i że podobnie intensywnie zaangażujemy się wspólnie w kolejne podobne wydarzenia a przede wszystkim w organizację Światowych Dni Młodzieży w naszym mieście. Jak wskazują maski- kreatywności nie powinno nam zabraknąć :)

Relacja fotograficzna z balu w naszej galerii.