I etap przygotowań do ŚDM w Panamie

Opublikowano: 2017-12-06 17:24:28

Przygotowania do Światowych Dni Młodzieży rozpoczęły się na dobre! I etap już za nami, odbył się on 25 listopada! Msza święta, świadectwo, które wygłosiła Anna Golędzinowska oraz wielbienie, które muzycznie uświetniła nasza młodzież z chóru i orkiestry Jordan. Wszystko po to, aby dzięki Maryi zbliżyć się do Pana Boga!

Podczas swojego świadectwa Anna Golędzinowska podzieliła się swoimi trudnymi doświadczeniami życiowymi, zaczynając od dzieciństwa i braku doświadczenia miłości ze strony mamy czy przedwczesna śmierć ojca spowodowana alkoholizmem. Z takim bagażem doświadczeń już w wieku 15 lat wyjechała zagranicę z nadzieją na lepsze życie. Po wielu makabrycznych przeżyciach, których doświadczyła, w końcu udało się rozpocząć wymarzoną pracę modelki. Tak mijały kolejne lata, jednak ciągle czegoś brakowało. Kolejni partnerzy, pieniądze, używki, twarde narkotyki... To wszystko razem wzięte nie było w stanie wypełnić pustki, która została wydrążona w jej sercu już w dzieciństwie. Annie brakowało prawdziwej miłości! Jedna chwila, jeden starszy Pan, który pojawił się znikąd, wystarczyło żeby obudzić się, wstać na nogi i rozpocząć poszukiwania Tego, który cały czas na Annę czekał. Nie będziemy opowiadali całej historii nawrócenia, warto posłuchać tego na żywo, albo sięgnąć po którąś z książek Anny Golędzinowskiej.

Jeśli byliście nieobecni tamtego wieczoru, zachęcamy aby śledzić informacje na naszych portalach społecznościowych, wtedy nic Was nie ominie! Następne wielbienie i konferencja już są zaplanowane! Światowe Dni Młodzieży w Panamie coraz bliżej, znamy coraz więcej szczegółów dotyczących Archidiecezjalnej Pielgrzymki do Panamy! Jeśli jesteście zainteresowani uczestnictwem w 2019 roku w Spotkaniu z Papieżem to zapraszamy na stronę www.jordan-panama.pl lub na facebooku (fanpage Jordan In Panama).

Wspomniany wcześniej, następny etap przygotowań 7 kwietnia, ale zapraszamy każdego i każdą z Was na cotygodniowe, czwartkowe spotkania w parafii Miłosierdzia Bożego na Os. Sobieskiego. Rozpoczynamy o godz. 19:30 krótką konferencją nt. Apokalipsy wg. św. Jana, następnie spotkanie w małych grupach, Msza św., oraz 10-minutowe wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy 14.12.2017 roku!