Najnowsze wpisy:

Wakacje śladami Pier Giorgia Frassatiego

Opublikowano: 2017-06-06 16:03:18

Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej Jordan i Duszpasterstwo Akademickie Morasko zaprasza na wakacje do Włoch śladami Pier Giorgia Frassatiego w dniach od 2 do 9 lipca. W programie zwiedzanie Mediolanu, Turynu, pobyt w Alpach oraz miejscach szczególnie związanych z Frassatim: w Oropie - tam bł. Pier Giorgio często się modlił, Pollone - gdzie znajduje się rezydencja Frassatich, a także w Ametis - miejscu, w którym błogosławiony często spędzał wakacje. Nie zabraknie także odpoczynku nad morzem w Ligurii i nad jeziorem Garda.

W cenie zawartych jest: 5 noclegów w hotelach klasy turystycznej 2*/3* (pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami, za dopłatą miejsce w pokoju 1-osobowym 450 zł); 5 śniadań kontynentalnych; 5 obiadokolacji; przejazd autokarem wyposażonym w klimatyzację, WC, DVD i barek; ubezpieczenie KL, NNW i bagażu; miejscowi przewodnicy w Mediolanie i Turynie.

Cena wyjazdu to 990 zł + 90 euro. Przy zapisie należy podać imię, nazwisko, adres i PESEL oraz wpłacić 300 zł. Pozostałą kwotę na 3 tygodnie przed wyjazdem. Zapisy przyjmuje Agnieszka Gonera aga@niz@o2.pl. Ilość miejsc jest ograniczona.

Szczegółówy plan na plakacie.