Partnerzy:

Galeria

Przygotowanie do ŚDM | Rekolekcje w Gostyniu
Opublikowano: 2023-01-26 15:14:37
Za nami pierwsze rekolekcje przygotowujące do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży 2023 w Lizbonie! 25 listopada przyjechaliśmy na Święta Górę do Gostynia by tam wspólnie modlić się i spędzić razem czas. "Maryja wstała i poszła z pośpiechem" - to zdanie, hasło przewodnie ŚDM w Lizbonie towarzyszyło nam przez cały czas... Przejdź do Galerii »

Diecezjalne obchody ŚDM 2022
Opublikowano: 2023-01-26 15:18:55
W niedzielę Chrystusa Króla w Sanktuarium Bożego Ciała modliliśmy się wspólnie z naszym chórem i orkiestrą na Mszy Świętej z okazji Światowego Dnia Młodzieży. Po Eucharystii odbył się mini koncert, na którym mogliśmy usłyszeć utwory związane z ŚDM.   Zobaczcie fotorelację z tego wyjątkowego dnia! Przejdź do Galerii »

Rowerowa jesień
Opublikowano: 2022-11-14 09:44:01
Brak pomysłów na niesamowity początek długiego weekendu? Na pewno nie w Jordanie! W sobotę 29 października grupa nieco szalonych, ale zdecydowanie cudownych ludzi, zczołgała się ze swych ciepłych łóżek wczesnym rankiem. Wszystko po to, by chwycić rowery, załadować je na przyczepę, wsiąść do busów, ruszyć w podróż do Kotliny Kłodzkiej... Przejdź do Galerii »

Bł. Carlo Acutis w Archidiecezji Poznańskiej
Opublikowano: 2022-11-14 08:59:27
Dnia 12 października w naszej archidiecezji rozpoczęliśmy peregrynację relikwii bł. Carla Acutisa, która przebiegała pod znakiem spotkania z młodym człowiekiem. Na każdym etapie grupy młodych ludzi gromadziły się, aby choć na chwilę spotkać się razem i modlić za wstawiennictwem tego młodego błogosławionego. Wieczorem w dniu rozpoczęcia młodzi z dekanatu czarnkowskiego... Przejdź do Galerii »

Wakacyjny wyjazd w Alpy 2022
Opublikowano: 2022-09-07 11:45:29
Kolejny rok i kolejne wakacje w Alpach z Jordanem! Tym razem padło na Austrię i piękne, spokojne miasteczko Gargellen. Zanim tam dotarliśmy spędziliśmy szalony czas nad jeziorem Plansee. Co prawda  na miejscu zaskoczył nas deszcz i niezbyt wysoka temperatura, ale nie przeszkodziło nam to w kąpieli w górskim akwenie. Każdego... Przejdź do Galerii »

Mladifest 2022
Opublikowano: 2022-09-07 09:15:02
W niedzielę 31 lipca po uroczystej Mszy świętej w Katedrze Poznańskiej, z grupą młodych z duszpasterstw z całej Wielkopolski wyruszyliśmy na pielgrzymkę do Medjugorie. „Uczcie się ode mnie, a znajdziecie pokój”- pod takim hasłem odbywał się tegoroczny Festiwal Młodych „Mladifest”. Każdego dnia mieliśmy okazję wysłuchać świadectw zarówno ludzi świeckich, jak... Przejdź do Galerii »

Paradiso 2022
Opublikowano: 2022-07-21 15:04:02
Już kolejny raz na Świętej Górze w Gostyniu odbyło się spotkanie młodych Paradiso pod hasłem „Obudź się do życia!”. Podczas pięciu dni spędzonych razem mogliśmy wziąć udział w konferencjach, wysłuchać świadectw, wspólnie modlić się na codziennej Eucharystii, a także rozwijać się na warsztatach. Każdego wieczoru czekały na nas różne atrakcje,... Przejdź do Galerii »

Koncert pasyjny - Pasja wg św. Jana
Opublikowano: 2022-05-18 13:06:21
Po dwuletniej przerwie znów jako Chór i Orkiestra Jordan mieliśmy możliwość wykonania Pasji wg św. Jana skomponowanej przez znakomitego Jakuba Unolta. W Sanktuarium Bożego Ciała, w Niedzielę Palmową, po wspólnej Eucharystii, pod batutą Tomasza Karwańskiego śpiewaliśmy i graliśmy utwór wokalno-instrumentalny, którego podstawę stanowi tekst opisu męki Chrystusa według Jana Ewangelisty.... Przejdź do Galerii »

Jordan na nartach 2022
Opublikowano: 2022-03-16 12:56:54
Na ten wyjazd czekali wszyscy jordanowi narciarze i w końcu w ostatnim tygodniu stycznia, mimo wielu pandemicznym przeciwnościom udało nam się dotrzeć do słonecznego Calledizzo we włoskich Alpach. Ach, cóż to był za piękny czas! Z samego rana, tuż po śniadaniu ruszaliśmy na stoki Madonna di Campiglio i Pejo, by... Przejdź do Galerii »

Jordan na Świętej Górze w Gostyniu
Opublikowano: 2022-03-15 15:04:46
W ostatni weekend lutego wszyscy członkowie Jordanu spotkali się w Klasztorze Księży Filipinów na Świętej Górze w Gostyniu, by tam wspólnie przeżyć rekolekcje i warsztaty muzyczne. Rekolekcje poprowadził ksiądz Daniel Trocholepszy w trakcie, których ukazał nam liturgię jako przepiękny sposób uwielbienia Jezusa, a także pokazał jak jeszcze głębiej przeżywać Eucharystię.... Przejdź do Galerii »

Partnerzy: